Autokosmetyki

Aby nasze auto cieszyło nas przez wiele lat należy zadbać nie tylko o sprawy mechaniczne, ale także o wygląd zewnętrzny samochodu. Do tego typu czynności niezbędne są różnego rodzaju autokosmetyki. Autokosmetyki z reguły można podzielić na dwie większe grupy, mianowicie kosmetyki stosowane do wnętrza pojazdu oraz te, które stosujemy na zewnątrz ...

Aby nasze auto cieszyło nas przez wiele lat należy zadbać nie tylko o sprawy mechaniczne, ale także o wygląd zewnętrzny samochodu. Do tego typu czynności niezbędne są różnego rodzaju autokosmetyki. Autokosmetyki z reguły można podzielić na dwie większe grupy, mianowicie kosmetyki stosowane do wnętrza pojazdu oraz te, które stosujemy na zewnątrz naszego pojazdu.

We wnętrzu pojazdu możemy umyć praktycznie każdy element. Zaczynając od deski rozdzielczej a kończąc na wypraniu tapicerki czy dywaników. Pierze się głównie tapicerki materiałowe oraz welurowe. Należy także pamiętać o autokosmetykach do tapicerek skórzanych lub z alcantary. Istnieją oczywiście kosmetyki do utrzymywania czystości deski rozdzielczej, czy innych elementów plastikowych.

Plastiki możemy czyścić preparatami w sprayu na połysk, mat czy też półmat. We wnętrzu pojazdu bardzo ważne jest także doznanie zapachowe. Jest spora grupa zapachów samochodowych różnego rodzaju. Są to np. zawieszki zapachowe, olejki na wlot itp. Osobom podróżującym na pewno szybciej i przyjemniej minie czas jeżeli w kabinie samochodu jest przyjemne, świeże powietrze. Oprócz zapachu duży wpływ ma wentylacja lub/i klimatyzacja – szczególnie w upalne dni. Posiadamy w naszej ofercie autokosmetyki, które odświeżają oraz odgrzybiają klimatyzację, pozostawiając świeży zapach.

Zupełnie inną sprawą jest dbanie o pojazd z zewnątrz. Głównie mowa jest tutaj o karoserii ale nie tylko. Przecież w naszej ofercie autokosmetyków znaleźć można produkty do czyszczenia gumy, uszczelek, opon. Oprócz poprawy wyglądu zewnętrznego preparaty te przedłużają żywotność, oraz zimą zabezpieczają przed mrozem i zamarznięciem. Jednak to karoseria jest główną wizytówka naszego samochodu. Aby lakier był w dobrej kondycji należy go raz na jakiś czas wypolerować. Następnie stosujemy różnego rodzaju osuszacze, woski aby nasz lakier był zabezpieczony i nabłyszczony.

Dodatkowo w ofercie autokosmetyków znalazły się produkty dla motocyklistów, różnego rodzaju płyny eksploatacyjne jak płyn do spryskiwaczy itp.

Więcej

Autokosmetyki  Jest 193 produktów.

Podkategoria

 • Zapachy samochodowe
  Zapachy samochodowe

  Przez zapach w języku polskim rozumie się często woń przyjemną, jest np. nazwą olejków dodawanych do potraw. Człowiek odczuwa zapachy na skutek wdychania do nosa powietrza, w którym zawarty jest co najmniej jeden związek wonny w ilości większej od określonego stężenia minimalnego.

  Dzięki przyjemnemu zapachowi we wnętrzu samochodu jazda staje się dużo przyjemniejsza i komfortowa. Zapachy samochodowe występują w różnych formach kształtu oraz zapachu.

 • Lakiery w sprayu
  Lakiery w sprayu

  Lakiery służą do pokrywania powierzchni przedmiotów w celach dekoracyjnych i ochronnych.

  Stosowane jako pojedyncza warstwa nadają materiałowi połyskliwą i gładką powierzchnię z jednoczesnym zachowaniem naturalnej jego faktury.
  Również zabezpieczają powierzchnię przed warunkami zewnętrznymi zachowując jej oryginalną barwę.

 • Pielęgnacja wnętrza
  Pielęgnacja wnętrza

  Środki do pielęgnacji wnętrza służą do utrzymywania czystości w samochodzie.

  Każda podróż samochodem powinna odbywać się w należytej czystości, aby była bardziej komfortowa i przyjemna.

  W kategorii tej znajdziemy preparaty do czyszczenia tapicerki, kokpitu jak innych elementów wyposażenia wnętrza samochodu.

 • Pielęgnacja karoserii
  Pielęgnacja karoserii

  Preparaty do czyszczenia karoserii zapewnią doskonały wygląd naszego samochodu. Oprócz tego, że nasz samochód będzie zachwycał swoim wyglądem, poprawi się także komfort oraz bezpieczeństwo osób podróżujących nim.

  Czystsze szyby, opony lub reflektory poprawią także odczucia wizualne naszego auta.

 • Akcesoria
  Akcesoria

  W akcesoriach znajdziemy dodatkowe produkty takie jak płyny eksploatacyjne, płyny do spryskiwaczy itp., dzięki którym użytkowanie samochodu jest jeszcze przyjemniejsze.

 • Artykuły dla motocykli
  Artykuły dla motocykli

  W kategorii tej znajdziemy preparaty do czyszczenia motocykla ale również do czyszczenia odzieży skórzanej dla motocyklistów oraz akcesoriów takich jak kask itp.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 193 elementów

Autokosmetyki

filter

Katalog

Promocje

Nowe produkty


części do instalacji gazowych