Producenci
Promocje
Ścierka z mikrof. 30x30 czer.
Ścierka z mikrof. 30x30 czer.

1,50 zł

Cena regularna: 1,60 zł

Najniższa cena: 1,60 zł
szt.
Ścierka z mikrofibry 30x30 zielona
Ścierka z mikrofibry 30x30 zielona

1,50 zł

Cena regularna: 1,60 zł

Najniższa cena: 1,60 zł
szt.
Ścierka z mikrofibry 30x30 niebieska
Ścierka z mikrofibry 30x30 niebieska

1,50 zł

Cena regularna: 1,60 zł

Najniższa cena: 1,60 zł
szt.
PC-SB Pulver 25kg - proszek do myjni bezdotykowej
PC-SB Pulver 25kg - proszek do myjni bezdotykowej

286,00 zł

Cena regularna: 310,00 zł

Najniższa cena: 310,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Regulamin sklepu

INFORMACJE OGÓLNE
1. Właścicielem e-hurtowni CZYSTY24.PL jest firma P.H.U. „DIMAR” sp.j. Dorota Woźniak, Marek Woźniak, z siedzibą w Ostrowcu Św. wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numere KRS 0000010087 , NIP: 6611093904 , REGON: 290730222 zwana dalej Sprzedającym.
2. Magazyny znajdują się pod adresem Kilińskiego 59, Ostrowiec Św. skąd są realizowane wysyłki.
3. E-hurtownia CZYSTY24.PL realizuje zamówienia na terenie Polski.
4. Działalność ta odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i jest skierowana do użytkowników indywidualnych.
5. Ceny towarów znajdujących się w ofercie e-hurtowni CZYSTY24.PL wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę e-hurtowni. Hurtownia może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić
2. Czas realizacji wynosi od 1 do 10 dni roboczych. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.
3. Podczas odbioru prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół szkody opisując szczegółowo zidentyfikowane zniszczenia oraz zaznaczyć ten fakt na liście przewozowym. Odpowiedni formularz protokołu szkody jak list przewozowy posiada kurier.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - ZWROT TOWARU
1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.
2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Dzień dostawy określany jest na podstawie listu przewozowego.
3. Rezygnacja jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku braku jakichkolwiek naruszeń lub uszkodzeń zamówionych artykułów. Zwracany towar musi być kompletny. Produkt nie może nosić śladów użytkowania.
4. Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na wskazane przez Klienta konto bankowe.

FORMY DOSTAWY I PŁATNOŚCI
1. Zamówione towary dostarczane są zgodnie z wybraną przez Klienta opcją: dostawa kurierem lub odbiór osobisty.
2. Istnieje możliwość odbioru osobistego pod adresem Kilińskiego 59, Ostrowiec Św. gdzie nasza firma posiada magazyny. O chęci odbioru osobistego Klient powinien poinformować przy składaniu zamówienia, zaznaczając odpowiednią opcję w formularzu zamówienia, w uwagach lub telefonicznie.
3. Dostępne są następujące formy płatności: przelew bankowy bezpośrednio na konto firmy, przelew natychmiastowy (płatność online), BLIK (płatność online), płatność za pobraniem, płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
4. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A
5. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

KOSZTY WYSYŁKI
1. Koszty wysyłki ponosi klient zgodnie z cennikiem firm kurierskich. Sprzedawca automatycznie w zależności od wagi towarów w koszyku i adresu dostawy wyliczy koszty wysyłki.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Rejestrując konto w sklepie CZYSTY24.PL , klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych w procesie rejestracji danych osobowych
2. Składając zamówienie, klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych e-hurtowni CZYSTY24.PL są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

GWARANCJA I REKLAMACJA
1. W chwili odbioru towaru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
2. Towary oferowane przez hurtownię CZYSTY24.PL objęte są gwarancją producenta.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.
2. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między e-hurtownią CZYSTY24.PL a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl