Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - ZWROT TOWARU
1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.
2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Dzień dostawy określany jest na podstawie listu przewozowego.
3. Rezygnacja jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku braku jakichkolwiek naruszeń lub uszkodzeń zamówionych artykułów. Zwracany towar musi być kompletny. Produkt nie może nosić śladów użytkowania.
4. Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na wskazane przez Klienta konto bankowe.


GWARANCJA I REKLAMACJA

1. W chwili odbioru towaru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
2. Towary oferowane przez hurtownię CZYSTY24.PL objęte są gwarancją producenta.


W przypadku chęci złożenia reklamacji lub zwrotu towaru prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl